InfoDyskografiaZdjęciaNewsyZ prasyLinkiAudycjeTheremin | Kontakt
 

Piotr Krupski - kompozytor, producent, wykonawca muzyki elektronicznej w latach 1994-2011. Debiutem fonograficznym Piotra Krupskiego była kaseta "Kombimus" wydana przez OLD-SKOOL w 2005 roku. Do jej nagrania zostali zaproszeni: Tomasz Łosowski (perkusja), Dariusz Knitter (gitara) oraz Bartosz Turkowski (gitara basowa). Utwory zostały nagrane we własnym studiu. Poza wspomnianą kasetą, Piotr Krupski nagrał trzy autorskie płyty: "Światło prawdy", "Elbing 1904" i "Piotr Krupski & Friends - Electronic Worlds" oraz koncertową "Elektroniczne Pejzaże Muzyczne Olsztyn-Elbląg 2008".

Płyty Piotra Krupskiego w postaci plików wydał SebASoul Records w 2014 r. Dzięki temu są one dostępne w wielu internetowych serwisach muzycznych.

Muzyka elektroniczna Piotra Krupskiego kilkakrotnie zagościła w Programie 3 Polskiego Radia w audycji Jerzego Kordowicza "Studio el-muzyki". W 2008 roku doszło do osobistego udziału Piotra Krupskiego w tej audycji. W tym samym roku pojawił się on w "El-Stacji" Marka Kwiatkowskiego.

Wykonując własne kompozycje elektroniczne, koncertował wraz z Bartoszem Turkowskim (gitara basowa, perkusja elektroniczna Simmons) z materiałem z płyt "Kombimus" i "Elbing 1904". Wspólnie wystąpili oni na "Elektronicznych Pejzażach Muzycznych" w Olsztynie i Elblągu w 2008 r., "World Electronic Music Festival" w Słubicach w 2009 r. i "The Day Of Electronic Music" w Cekcynie w 2011 r.

W 2012 r. po kilku latach zostało ukończone nagranie płyty "Piotr Krupski & Friends - Electronic Worlds", która została wydana w 2017 r. przez Generator.pl. W nagraniach udział wzięli zaprzyjaźnieni muzycy: Władysław "Gudonis" Komendarek, Sławomir Łosowski, Tomasz Łosowski, Andrzej "Andymian" Mierzyński, Christian Rössle, Sebastian Orda-Sztark i Dariusz Wilk "DaWi", a mastering wykonał Dieter Werner.

Od 2012 roku Piotr Krupski nie wykonuje muzyki elektronicznej. Obecnie kontynuuje rodzinną tradycję i koncertuje na cymbałach wileńskich.